Hledat
Menu

Restaurace RYZLINK

Snoubení vína a jídla

Restaurace Ryzlink

Pondělí - Čtvrtek 
16.00 – 22.00

Pátek.                      
14.00 -22.00.         

Sobota -  Neděle
12.00 – 22.00

Restaurace Ryzlink a vinný bar je součástí našeho rodinného Vinařství Fučík. Zde můžete ochutnat nejen všechna naše aktuální vína, ale i naše limitky či archivní vína, která na eshopu nenajdete.

Šéfkuchař Restaurace Ryzlink Paolo Palazzo svojí tvorbou navazuje na rodinnou tradici Fučíků a rozvíjí ji. Láska k vaření provází Paola životem už od malička a nejraději se věnuje české a italské kuchyni. K oběma ho totiž vedou jeho kořeny. Všechna jeho menu spojuje jedna šéfkuchařova stálá ingredience, a tou je vášeň pro vaření.

K tomu dokonalé párování jídel s víny z Vinařství Fučík a umění je na stole! A nezapomeňte, jak říká náš šéfkuchař Paolo: “život je příliš krátký na to, abyste vynechali dezert”.


K našemu výbornému vínu Vám doporučíme „moravské“ tapas, které si buď vyrábíme sami, nebo nám je dodávají místní dodavatelé. Nabídneme Vám například naše domácí paštiky, škvarkové pomazánky, vinnou klobásu stvořenou z našeho Rulandského šedého, masové charcuterie od řezníka Hakaly a jiné dobroty.

Těšíme se na Vás!

Pro podrobnější informace o restauraci a případných rezervací navštivte 

Restaurace Ryzlink

 
Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

Pokračujte na stránky pouze tehdy,
pokud jste starší 18 let.

Souhlasím

Nahoru