Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod e-shop e-shop Vína Bílé Charitativní ZAHRADA

Charitativní ZAHRADA

Řada: Diamond
Charitativní víno - Cuvée Zahrada 2019. Posledních 50 lahví je stále k dispozici ke koupi. Pomáhejme společně! Více

Skladem

499 Kč včetně 21 % DPH
+

Popis - Charitativní ZAHRADA

Radost. Hra. Zahrada. 

Příběh tohoto vína vyrobeného ze 40 odrůd hroznů je spojen s dětmi. Naše děti hrozny sbíraly, v kádi šlapaly a s rodiči v ručním lisu s láskou lisovaly, aby vzniklo víno, které nemá obdoby. Víno, jehož koupí společně s Nadací Naše dítě pomůžeme handicapovaným dětem. Dětem v nouzi.

Vína bylo vyrobeno pouhých 300 lahví a je vhodné pro dlouhou archivaci až 10 let. 

Aktuálne je posledních 30 lahví k dispozici ke koupi, tak pojďte ještě přispět na správou věc a přitom si udělat radost tímto raritním vínem.

 

 

40 odrůd hroznů: 

Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Chardonnay, Pálava, Tramín, Sauvignon, Merlot, Zweigeltrebe, Muškát žlutý, Cabernet Sauvignon, Muškát moravský, Muškát ottonel, Veltlínské zelené, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Rulandské modré, Müller Thurgau, Frankovka, Sylvánské zelené, Neuburg Dornfelder, André, Irshai Oliver, Sylvánské Froelichovo, Trebbiano, Jakubské, Scheurebe, Auxerois, Muškát oberlín, Ryzlink červený, Hibernal, Večerka, Madlenka královská, Modrý janek, Portugalské bílé, Portugalské šedé, Hedvábné zelené, Jakubské, Pannonia, Blauburger 

 
NOVINKY

Zahrada se krásně kulatí, harmonizuje a i dramatická kyselinka z cuvée 40 druhů hroznů se zapracovává stále více a více.

Při příležitosti degustace nových vín ročníku 2021 jsme předali šek v hodnotě 125.000,- Kč paní prezidentce Nadace Naše dítě, paní Ivě Kozákové, za prodaných 250 lahví Zahrady.

Pomozme spolu dětem, které to potřebují. 100% z ceny Zahrady putuje Nadaci Naše dítě, která za vybranou částku zakoupila dětem v nouzi cyklus intenzivních fyzioterapií, výcvik asistenčního pejska, zdravotní kočárek pro 2 holčičky a přispěla částí na stropní zvedací systém pro postižené dítě. Těmto čtyřem rodinám pomohla naše Zahrada díky Vám. Pomáhat má smysl, proto v této činnosti pokračujeme i nadále.

 

Toto víno nepodléhá spotřební dani. 

Parametry

Řada Diamond
Ročník 2 019
Barva Bílé
Objem 0.75 l
Alkohol 12 % obj
Číslo šarže 1919
 
Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

Pokračujte na stránky pouze tehdy,
pokud jste starší 18 let.

Souhlasím

Nahoru